uaruen

ПАТ "УКРАЇНСЬКИЙ ЗОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ПО ЦИВІЛЬНОМУ БУДІВНИЦТВУ"


ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРІВ

ВАТ 'КиївЗНДІЕП' надає комплексне забезпечення організації та проведення конференцій, семінарів, тренінгів, ділових зустрічей, презентацій, та інших корпоративних заходів на високому професійному рівні.

 

Використання залів для проведення ділових заходів

Залежно від Ваших цілей ми підкажемо, як найефективніше використовувати приміщення ПАТ 'КИЇВЗНДІЕП'. Для вирішення поставлених Вами завдань ми зможемо запропонувати зали, а саме:

  • 400 місць (430 кв.м.)
  • 100 місць (420 кв.м.)
  • 24 місця (123 кв.м.)
Оснащення залів технічним обладнанням
Дана послуга включає не тільки оренду всього устаткування та технічних ресурсів, необхідних для Вашого заходу, але і технічний менеджмент. Це означає, що ми поклопочемося про підключення і наладку наданого нами устаткування.
Формування цільової аудиторії
Цільова аудиторія - це нинішні та потенційні покупці товару чи послуги, тобто ті особи, які користуватимуться ними чи впливатимуть на прийняття рішень щодо їх придбання. Завдяки нашій клієнтській базі ми допоможемо сформувати Вашу цільову аудиторію.
Робота із засобами масової інформації до, під час і після події
Саме ЗМІ здатні привернути увагу до певної проблеми, сформувати, закріпити або змінити певні переконання широкої аудиторії. За Вашим бажанням наші фахівці супроводять до публікації матеріали в ЗМІ.
Розробка оригінал макетів і замовлення поліграфічної продукції, банерів, стендів та інших рекламних матеріалів
За Вашим бажанням наші фахівці розроблять оригінал макет для рекламної продукції. Також ми інтегруємо корпоративний стиль Вашої компанії в приміщенні нашого залу. Це можливо за допомогою додаткових рекламних матеріалів – стендів, банерів, поліграфії, а також аксесуарів для роботи (канцелярія і ін.), виконаних в корпоративній стилістиці. Подібна послуга допоможе зробити Ваш захід особливою подією для всіх учасників.
Зйомка заходів на фото
Якщо Вам необхідний фото-звіт за підсумками конференції, семінару, тренінгу, які Ви хочете провести в приміщенні ПАТ 'КИЇВЗНДІЕП', ми пропонуємо послуги професійного фотографа.
Організація зустрічі та реєстрації учасників
Зустріч учасників – є важливим елементом в організації та забезпеченні заходу. Тому ми завжди уважно підходимо до вирішення цього питання. Також ми проводимо реєстрацію учасників для того, щоб в подальшому Ви могли співпрацювати з ними.
Заявка на обслуговування

Наименование Вашей компании*

Страна, где Вы находитесь

Город*

Контактное лицо*

Должность

Ваш адрес электронной почты*

Факс

Телефон*

Код с изображения*
По Вашій заявці ми готові надати Вам додатковий сервіс у вигляді:
  • Бронювання номера у готелі.

 Контактна інформація:
Відділ реклами: т/ф (044) 286-48-24
E-mail: zniiep@gmail.com